Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15843
Stary 09.12.2011, 20:24
grzegorz_lato napisał(a):Wyświetl post
to niech się chłopak zdecyduje, albo chodzi codziennie do kościółka, świeci podobizną papieża po każdej zdobytej bramce i się modli przed całą publicznością R22, albo wyzywa Ntizabąkizę od najgorszych i ogólnie rzecz biorąc kreuje dalej swój wizerunek buraka

Jak można świecić największym Polakiem?! Co ty za głupoty wypisujesz?

To są derby, widać kto gra na maxa w takich meczach to reaguje podobnie. Powiedział to do czarnego to od razu rasizm ale jak czarny mówi do białego to o rasizmie nie słyszę.
Do kościoła za często nie chodzę, ale jak ktoś ciągle mnie fauluje to też zdarza mi się powiedzieć do niego: ....... się.
Odpowiedz cytując