emjot napisał(a):

|
dobrze że to nie wy decydujecie o tym kto zostanie kupiony
|
Czyli sugerujesz, że Biton nie powinien zostać wykupiony, a pewniejszą lokatą kapitału są zawodnicy typu Boguskiego, Świerczoka, Zawadzkiego, Jończyka itd?
Zaufajmy Valckxowi. Życzmy mu, aby jeśli chciał zatrzymać Bitona, dostał od Cupiała na ów cel pieniądze.