Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy
Offline
#
11606
09.12.2011, 19:08
Zadnego polskiego klubu nie stac na zawodnika ktory by przyciagnal wiecej ludzi na stadion (takich zawodnikow zreszta jest raczej malo na calym swiecie) a tacy zawodnicy jak Friedrich, Maniche czy Wome juz maja najlepsze lata za soba, wiec po co?
GaoFeng
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GaoFeng
Znajdź inne posty napisane przez GaoFeng