Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11606
Stary 09.12.2011, 19:08
Zadnego polskiego klubu nie stac na zawodnika ktory by przyciagnal wiecej ludzi na stadion (takich zawodnikow zreszta jest raczej malo na calym swiecie) a tacy zawodnicy jak Friedrich, Maniche czy Wome juz maja najlepsze lata za soba, wiec po co?
Odpowiedz cytując