Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11604
Stary 09.12.2011, 18:54
Po pierwsze- Chodzi o taki transfer, który przyciągnie ludzi na stadion.
Po drugie- Przecież można podpisać roczny kontrakt z opcją przedłużenia nikt nie każe ci podpisywać kontraktu na 3 lata.
Po trzecie- "Ljuboja niczego cię nie nauczył" ? Nie każdy transfer doświadczonego zawodnika musi okazać się niewypałem.
"pilkarsko stary" ? A co, może Sobolewskiemu też zarzucisz to, że kasuje fajny kontrakt? A ma już 35 lat.
Odpowiedz cytując