Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52413
Stary 09.12.2011, 18:29
emjot napisał(a):Wyświetl post
dodaj jeszcze 100-200 tys. za podpis na nowym kontrakcie po wypożyczeniu
wyjdzie na na to że Biton wychodzi na zero
to jest ten świetny interes?
nie sądzę
Chyba sobie jaja robisz.
Masz przez rok, dwa bardzo dobrego napastnika, ktory przerasta wiekszosc grajacych w Polsce snajperów o glowe i - co u nas bardzo, bardzo rzadkie - potrafi strzelac bramki w rozgrywkach europejskich praktycznie free of charge. I to przy minimum ryzyka.
I Ty to nazywasz zlym biznesem.

Liczysz, ze nagle ktos wykopie na Reymonta czakram i w tajemniczy sposób zaczną do nas ściągać tabuny nowych Błaszczykowskich, Lewandowskich, Brożków? Za 500 pln od sztuki, z głową pełną marzeń o Białej Gwieździe, grających za bony do Reserved?
Odpowiedz cytując