emjot napisał(a):

dodaj jeszcze 100-200 tys. za podpis na nowym kontrakcie po wypożyczeniu
wyjdzie na na to że Biton wychodzi na zero
to jest ten świetny interes?
nie sądzę
|
Chyba sobie jaja robisz.
Masz przez rok, dwa bardzo dobrego napastnika, ktory przerasta wiekszosc grajacych w Polsce snajperów o glowe i - co u nas bardzo, bardzo rzadkie - potrafi strzelac bramki w rozgrywkach europejskich praktycznie free of charge. I to przy minimum ryzyka.
I Ty to nazywasz zlym biznesem.
Liczysz, ze nagle ktos wykopie na Reymonta czakram i w tajemniczy sposób zaczną do nas ściągać tabuny nowych Błaszczykowskich, Lewandowskich, Brożków? Za 500 pln od sztuki, z głową pełną marzeń o Białej Gwieździe, grających za bony do Reserved?