|
W 1 sezonie Wisłą odpadlem z ligi mistrzow w 1/4 dopiero a na koniec sezoinu reputacja ekstraklasy spadla o pol gwiazdki. mam polowe drugiego , awansowalem do 1/8 LM ale jak patrze moja reputacje w edytorze to mam ciagle tą samą prawie.okolo 6050 .przy poczatku gry byla tez jakos 6000.Wiecie co robic aby reputacje szy w gore?
ps.nic nie edytuje tylko chcialem sprawdzic jaka mam reputacje
|