Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice
Offline
#
64
09.12.2011, 17:55
michael
napisał(a):
Czy to aż tak ważne ile biletów się sprzedało? Kto ma być to będzie i tyle.
Skoro pytam to pewnie mnie to interesuje z jakiegos powodu.
Nonckiewicz!! Siadej...
maxurd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maxurd
Odwiedź stronę domową użytkownika maxurd!
Znajdź inne posty napisane przez maxurd