ja to widzę tak że wygramy lub przegramy po męczarniach
nie napalam się na zwycięstwo bo dyskopolo gra dobrą piłkę ostatnio, spodziewam sie bardzo ciężkiego meczu i oczekuję gryzienia trawy jeżeli umiejętności i piłkarskich argumentów będzie brakowało