Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice
Offline
#
59
09.12.2011, 16:56
Ktoś wie ile biletów poszło na ten mecz
Nonckiewicz!! Siadej...
maxurd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maxurd
Odwiedź stronę domową użytkownika maxurd!
Znajdź inne posty napisane przez maxurd