Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
Od: 08.2011
Offline
#
7436
09.12.2011, 16:10
michael
napisał(a):
Raczej będą na pewno. A jak nie to zawsze jest narożnik kilka złotych drożej albo G w tej samej cenie ;]
Dales bardzo konkretna odpowiedz
Mamy wiec w 2 zdaniach:
- Raczej tak
- Na pewno
- Moze nie byc
HatefulRespect
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HatefulRespect
Znajdź inne posty napisane przez HatefulRespect