Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
7435
09.12.2011, 15:40
wislacki
napisał(a):
Jesteś pewny, że to był mecz z Widzewem?
Czemu zatem kilka dni wcześniej forum huczało, że nie ma już biletów na C, co zresztą potwierdziła mi dziewczyna w kasie?
Jeżelli tak było musiał byc zwrot z FC albo coś w tym stylu
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe
.
xdarek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do xdarek
Znajdź inne posty napisane przez xdarek