Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7435
Stary 09.12.2011, 15:40
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Jesteś pewny, że to był mecz z Widzewem?
Czemu zatem kilka dni wcześniej forum huczało, że nie ma już biletów na C, co zresztą potwierdziła mi dziewczyna w kasie?
Jeżelli tak było musiał byc zwrot z FC albo coś w tym stylu
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując