Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7433
Stary 09.12.2011, 15:36
Kaltenn napisał(a):Wyświetl post
Na lajcie kupisz, ostatnio bylo ponad 1000 dzieciakow wpuszczonych na C a i tak kupilem nawet w trakcie 1 polowy bilet na C.
Jesteś pewny, że to był mecz z Widzewem?
Czemu zatem kilka dni wcześniej forum huczało, że nie ma już biletów na C, co zresztą potwierdziła mi dziewczyna w kasie?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując