Kaltenn napisał(a):

|
Na lajcie kupisz, ostatnio bylo ponad 1000 dzieciakow wpuszczonych na C a i tak kupilem nawet w trakcie 1 polowy bilet na C.
|
Jesteś pewny, że to był mecz z Widzewem?
Czemu zatem kilka dni wcześniej forum huczało, że nie ma już biletów na C, co zresztą potwierdziła mi dziewczyna w kasie?