Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7432
Stary 09.12.2011, 15:35
Kaltenn napisał(a):Wyświetl post
Na lajcie kupisz, ostatnio bylo ponad 1000 dzieciakow wpuszczonych na C a i tak kupilem nawet w trakcie 1 polowy bilet na C. Dzisiaj podejzewam ze bedzie podobnie albo jeszcze mniej ludzi, tyle ze kolejki sa zawsze przed meczem, ale jako, iż wszystkie kasy sa otwarte nie trzeba dlugo stac, ok 15-20min.


A to dziwne, z tego co było mówione na mecz z Widzewem nie było biletów w kasach na dobrych kilka godzin przed meczem..

(o C mi chodzi oczywiście)
Odpowiedz cytując