Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Thomé
Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7430
Stary 09.12.2011, 14:42
Mam takie pytanko. Mam kartę kibica i karnet na E, czy w związku z tym istnieje jakaś możliwość, żebym kupił sobie bilet na jakąś inną trybunę na moje nazwisko i poszedł na mecz np. na C?
Odpowiedz cytując