Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11601
Stary 09.12.2011, 14:39
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Zamiast tych wszystkich "zbawców" ja bym wolał wykupienie Dudu, tyle w temacie...
A skąd weźmiemy 1,6 mln. Euro?
Odpowiedz cytując