grzegorz_lato napisał(a):

Chłopak ma pasję i talent (bo trzeba przyznać że czyta się go przyjemnie, czuć lekkość pióra) to Jaśnie Panowie Kibole muszą go zrównać z ziemią i ściągnąć do swojej miernej rzeczywistości.
Pier**lenie. Takie pierwsze z brzegu rugby jest 100 razy bardziej męską grą niż piłka nożna, a jakoś jest pełna kulturka na boisku (na trybunach też, ale to temat na osobną dyskusję).
Wyczuwam kompleksy. Czyżby Pan zakończył swą edukację na etapie szkoły średniej?
I nie, nie jestem prowokatorem ani "kosmitą". Jestem trzeźwym kibicem Wisły.
|
Weź spierdalaj.
moze i ma talent do obrabiania dupy innym bo go żal ściska
Jak kiep moze pisac w temacie "blogi kibiców" skoro kibicem Wisły nie jest ?
skoro jesteś trzeźwym kibicem Wisły, hahaha,

to wytłumacz mi tępa strzało jak możesz nie oddzielać życia od boiska? To że ktoś walczy za 2 i w przypływie adrenaliny powie co slina na jezyk przyniesie, to znacyz ze w zyciu jest taki sam?
Ku***, strach pomyśleć kim musi być teraz Marko Materazzi.