Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15841
Stary 09.12.2011, 14:02
grzegorz_lato napisał(a):Wyświetl post
Chłopak ma pasję i talent (bo trzeba przyznać że czyta się go przyjemnie, czuć lekkość pióra) to Jaśnie Panowie Kibole muszą go zrównać z ziemią i ściągnąć do swojej miernej rzeczywistości.

Pier**lenie. Takie pierwsze z brzegu rugby jest 100 razy bardziej męską grą niż piłka nożna, a jakoś jest pełna kulturka na boisku (na trybunach też, ale to temat na osobną dyskusję).



Wyczuwam kompleksy. Czyżby Pan zakończył swą edukację na etapie szkoły średniej?

I nie, nie jestem prowokatorem ani "kosmitą". Jestem trzeźwym kibicem Wisły.
Weź spierdalaj.

moze i ma talent do obrabiania dupy innym bo go żal ściska
Jak kiep moze pisac w temacie "blogi kibiców" skoro kibicem Wisły nie jest ?

skoro jesteś trzeźwym kibicem Wisły, hahaha, to wytłumacz mi tępa strzało jak możesz nie oddzielać życia od boiska? To że ktoś walczy za 2 i w przypływie adrenaliny powie co slina na jezyk przyniesie, to znacyz ze w zyciu jest taki sam?
Ku***, strach pomyśleć kim musi być teraz Marko Materazzi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując