Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15839
Stary 09.12.2011, 13:46
Skoro ten laluś już na wstępie pisze: że nie lubi Małeckiego" to szkoda tracić czasu na czytanie i późniejsze rozstrząsanie jego wypocin. Niech sie goni po halach z owcami.

Cytat:
Pudło. Gosc jest z Bielska, sympatyzuje z Podbeskidziem
A może z BKS Stal, czyli wtedy ......nie pudło. Ziomal - stały gość na Ł 3.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 09.12.2011 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując