To jest najlepszy cytat z newsa piętro wyżej:
Cytat:
|
Po trzecie, rząd zobowiązał się do wpłat na rzecz ratowania strefy euro (via Międzynarodowy Fundusz Walutowy), a więc będziemy uczestniczyć także materialnie w pomocy bogatszym od siebie.
|
A więc zaciskać pasa, płacić horendalne ceny i podatki żeby dotować np. włoskiego, hiszpańskiego czy greckiego obywatela czy tez emeryta, który bierze 1 200 euro emeryturki.
Coś tak zniknęli z tego forum miłośnicy rudego i jego POlityki. jeszcze tak niedawno było ich pełno. Wyśmiewali wszystkich i wszystko dookoła co nie było zgodne z linią partii Słońca Peru i jego "światłych" europejskich gwardzistów. Plątaja się tylko jakieś niedobitki.

Pewnie Dziadek Mróz nie przyniósł juz tylu prezentów jak dawniej, a przeciez miało się żyć lepeij. I to wszystkim

.