Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
Od: 06.2011
Offline
#
11599
09.12.2011, 13:24
@Arturo Qr2nów
Tak się składa, że za awans do f. grupowej LE dostaliśmy "trochę" kasy, poza tym jestem ciekawy w jaki sposób chce zarząd zapełnić cały stadion, bo teraz nawet w połowie nie jest wypełniony...
Str@żak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Str@żak
Znajdź inne posty napisane przez Str@żak