Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11599
Stary 09.12.2011, 13:24
@Arturo Qr2nów Tak się składa, że za awans do f. grupowej LE dostaliśmy "trochę" kasy, poza tym jestem ciekawy w jaki sposób chce zarząd zapełnić cały stadion, bo teraz nawet w połowie nie jest wypełniony...
Odpowiedz cytując