Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24513
Stary 09.12.2011, 13:04
Gdzie w Krakowie ... nadmucham balony helem? wiem że może to dziwne pytanie, ale zupełnie nie mam idei jak to zrobić. Takie zabawy zazwyczaj na festynach ect ale żadnego jutro nie kojaze
Odpowiedz cytując