Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11596
Stary 09.12.2011, 12:33
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie realny Trajzega i Maniche wrecz marza o grze w naszych trykotach.
Żeby kogoś krytykować trzeba mieć chociaż MINIMALNE pojęcie o tym co się pisze. Tak się składa, że Trezeguet ostatnie pół roku spędził w... Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Więc ewentualne jego pozyskanie do Nas nie jest całkowitą abstrakcją.
Poza tym gdyby media (jeszcze rok temu) spekulowały o transferze do naszej ligi Jaliensa, czy Ljuboi pewnie też ich byś wtedy wyśmiał, co?
Odpowiedz cytując