BARIKORB napisał(a):

Początek 2 sezonu w Wiśle, Maor sprzedany do Milanu. Polecacie kogoś za Maora, bo teraz mam dziurę w składzie. Cena nie gra roli, ważne, żeby chciał przyjść.
Polecam napastnika Osvaldo, w pierwszej przerwie zimowej kontrakt mu się zaczyna kończyć i do wzięcia za free, a po pół roku gry warty ponad 3mln i średnia bramek strzelonych ponad 1 na mecz ;].
|
John Fleck do mnie przeszedł do mnie w 2 sezonie mojej gry, obecnie gram 4 sezon, i tak jego pierwszym sezonie w wisle zagral 16 meczy strzelil 7 bramek i zanotowal 4 asysty, w jego drugim sezonie zagral 22 mecze 8 bramek i 8 asyst.

grają z Maorem często na zmiane. albo jeden odpoczywa drugi gra

Ja bym polecił na Lewą obrone Danilo Avelar dobry brazylijczyk

przechodzi za 300 tys

Piotr Mroziński także bardzo dobrze się zapowiada, wygryzł uy mnie ze składu Wilka.