xanti1906 napisał(a):

|
Za dużo jest przykładów Lewandowskiego. My mieliśmy Błaszczykowskiego, Lech Lewandowskiego. Ktoś jeszcze zabłyszczał w naszej lidze? Ostatni król strzelców 2. bundesligi grzeje teraz ławę, a my za "400 tysięcy euro kupujemy gościa", który ma narazie pół rundy dobre. Z drugiej strony ile takich transferów mieliśmy straconych tylko dlatego, że baliśmy się wcześniej kupić jakiś talent? Poza tym nawet gdyby przyszedł do nas, to jak zwykle byłaby presja, żeby on odpalił na samym początku, strzelał na już kilkanaście bramek. Ciężko.
|
Roznica jest taka, ze teraz mozna miec nadzieje, ze mamy dyrektora sportowego, ktory zna sie na rzeczy, wolny jest od ukladow menedzerskich i rzetelnie sie Swierczokowi przyjrzal. Najwyrazniej ocenil ryzyko jako minimalne. Ostatnie kilka miesiecy to pierwszy w miare spokojny moment w ktorym Stan mogl pojezdzic troche po Polsce i przyjrzec sie mlodym, obiecujacym pilkarzom. I pierwszym wyborem jest Swierczok.