Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52397
Stary 09.12.2011, 06:36
Za dużo jest przykładów Lewandowskiego. My mieliśmy Błaszczykowskiego, Lech Lewandowskiego. Ktoś jeszcze zabłyszczał w naszej lidze? Ostatni król strzelców 2. bundesligi grzeje teraz ławę, a my za "400 tysięcy euro kupujemy gościa", który ma narazie pół rundy dobre. Z drugiej strony ile takich transferów mieliśmy straconych tylko dlatego, że baliśmy się wcześniej kupić jakiś talent? Poza tym nawet gdyby przyszedł do nas, to jak zwykle byłaby presja, żeby on odpalił na samym początku, strzelał na już kilkanaście bramek. Ciężko.
Odpowiedz cytując