Str@żak napisał(a):

Wyobrażacie sobie skład:
PAWŁOWSKI W. - CELEBAN, Chavez, Czekaj, SZNAUCNER/PAWELEC - Małecki, Sobolewski, MANICHE, Wilk, Melikson, Iliev - TREZEGUET
Ławka: Pareiko, Jovanović, Jaliens, Kirm, Garguła, Iliev, Genkow.
Nie musi to być S-F, taki skład może być całkiem realny
|
Dobre dobre,palisz to samo co Maaskant?