Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11591
Stary 09.12.2011, 00:14
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażacie sobie skład:
PAWŁOWSKI W. - CELEBAN, Chavez, Czekaj, SZNAUCNER/PAWELEC - Małecki, Sobolewski, MANICHE, Wilk, Melikson, Iliev - TREZEGUET
Ławka: Pareiko, Jovanović, Jaliens, Kirm, Garguła, Iliev, Genkow.

Nie musi to być S-F, taki skład może być całkiem realny


Dobre dobre,palisz to samo co Maaskant?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując