Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11588
Stary 08.12.2011, 22:57
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażacie sobie skład:
PAWŁOWSKI W. - CELEBAN, Chavez, Czekaj, SZNAUCNER/PAWELEC - Małecki, Sobolewski, MANICHE, Wilk, Melikson, Iliev - TREZEGUET
Ławka: Pareiko, Jovanović, Jaliens, Kirm, Garguła, Iliev, Genkow.

Nie musi to być S-F, taki skład może być całkiem realny
no ba , szczególnie ze będziemy mieć 12 zawodników na boisku
Odpowiedz cytując