|
Tekst żałosny....
Z tego co można wywnioskować z rozmów z Małym to, że jest on przesądny i uważa że ta koszulka przynosi mu szczęście.
Skoro tak uważa to kto mu broni ? Ludzie teraz grają z jakiś opaskami i innymi tego typu bajerami, nie powoduję że człowiek zaczyna od tego lepiej grać ale niektórym może to pomóc odblokować rezerwy psychiczne... skoro Mały czuję się lepiej z papieżem to niech sobie go nosi i pokazuje.
No i tam było "ty skur jebany" a nie czarnuchu i Saidi go jeszcze wcześniej chamsko kopnął.
|