Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15833
Stary 08.12.2011, 22:34
Ilu takich Michasiów ( pod dowolnymi nickami ) udziela się na tym forum, to aż strach się bać. Wydaje mi się, że tutaj, na tym forum, ostatnio udziela się więcej obcych i nawiedzonych, niż kibiców Wisly. Rozumiem, że głodne sławy i kasy, hieny z Weszło, cytują niedorozwiniętych emocjonalnie i społecznie - chłopców z nienasyconej Wyborczej, ale tutaj, na tym forum, trzeba czyścić klimat z plugawych i głupawych tekstów takich idiotów i mediów, tych idiotów promujących ( jeśli można jeszcze liczyć na bycie sobą oczywiscie ).
Ostatnio edytowane przez kot : 08.12.2011 o godz. 22:44.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując