|
Panie Trela, czemu nie wspomniał pan o wpłatach Małeckiego na rzecz kibiców? O uczestniczenia przez niego w akcjach charytatywnych? O fundowaniu biletów, załatwiania przeróżnych rzeczy, do których nie każdy ma dostęp, a Patryk to jednak załatwił poprzez swoją pozycję? Niezbyt rzetelny dziennikarzyna z pana, bo zgnoić człowieka jest łatwo, tym bardziej za wiarę.
Tym, który się ośmieszył jest Trela. Nie słyszał, że Małecki pomagał, ale umiał wesprzeć się cytatem z Biblii, że nie powinno się obnosić ze swoimi dobrymi uczynkami. Jaka logika?
W takich sytuacjach szkoda mi Patryka, bo to jest dobry chłopak, z trudnym charakterem, ale serce ma po właściwej stronie i w takich sytuacjach jak ta, my - kibice Wisły - powinniśmy go wspierać i bronić.
|