Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15831
Stary 08.12.2011, 22:10
grzegorz_lato napisał(a):Wyświetl post
to niech się chłopak zdecyduje, albo chodzi codziennie do kościółka, świeci podobizną papieża po każdej zdobytej bramce i się modli przed całą publicznością R22, albo wyzywa Ntizabąkizę od najgorszych i ogólnie rzecz biorąc kreuje dalej swój wizerunek buraka
nie masz własnego życia ,żeby się czepiać "świętości" innych ?

jak się już tak bawisz w wypominanie to ,może warto pamiętać
Cytat:
Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem"
Odpowiedz cytując