grzegorz_lato napisał(a):

|
to niech się chłopak zdecyduje, albo chodzi codziennie do kościółka, świeci podobizną papieża po każdej zdobytej bramce i się modli przed całą publicznością R22, albo wyzywa Ntizabąkizę od najgorszych i ogólnie rzecz biorąc kreuje dalej swój wizerunek buraka
|
nie masz własnego życia ,żeby się czepiać "świętości" innych ?
jak się już tak bawisz w wypominanie to ,może warto pamiętać
Cytat:
|
Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem"
|