|
autora tekstu na weszlo oceniam na zakompleksioną dewotkę fankę Cracovii czy tez Legii
ale własnie takimi tekstami z dupy o dupie, totalny idiotyzm o którym nawet nikt nie myślał, da w/w ....eczce sławę jakiej oczekuje.
Ktoś chce być bardziej dziennikarski niż dziennikarz chyba.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|