Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15830
Stary 08.12.2011, 21:59
autora tekstu na weszlo oceniam na zakompleksioną dewotkę fankę Cracovii czy tez Legii

ale własnie takimi tekstami z dupy o dupie, totalny idiotyzm o którym nawet nikt nie myślał, da w/w ....eczce sławę jakiej oczekuje.
Ktoś chce być bardziej dziennikarski niż dziennikarz chyba.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując