Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
grzegorz_lato
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
15827
08.12.2011, 21:39
tego tekstu nie napisał nikt z weszło, oni tylko zamieścili na swojej stronie tekst autorstwa jakiegoś blogera (jest tam podpisany na dole)
grzegorz_lato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzegorz_lato
Znajdź inne posty napisane przez grzegorz_lato