Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.12.2011, 21:27
Wisła Kraków - Polonia Warszawa - 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jovanović, Diaz, Paljić - Małecki, Wilk, Nunez, Iliev - Boguski - Genkow.

Zmiany: Garguła, Melikson, Biton.

Bramki: Genkow, Małecki.
Odpowiedz cytując