Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
4000
08.12.2011, 21:13
Wisła - Polonia 4:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jovanović, Diaz, Paljić - Wilk, Jirsak, Nunez - Małecki, Genkov, Iliev
Zmiany: Biton, Garguła, Melikson
Bramki: Biton, Genkov, Małecki, Iliev
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07