Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52387
Stary 08.12.2011, 21:08
Osobiscie nie wierze ze Biton u nas zostanie ....ale tak sobie mysle - skoro juz tak naaprawde nuie ma szans na tego zawodnika u nas ( po takim polroczu to nawet niewiadomo czy On jest tak chetny grac w naszej lidze ) to moze maly biznesik - wykupic go za 1,6 mln i od razu opchnac za ok 2 mln ...wuiem ze to groszowy zarobek ale zawsze cos ..... bo jesli Dudu bedzie mial taka wiosne jak jesien ( pewnie puchary odpadna ) to nie jest powiedziane ze z tak wielka checia zostanie w Polsce zamiast pograc w jakiejs lepszej lidze ... jakims niemieckim sredniaku - holandii- belgii - czy sredniaku wloskim
Odpowiedz cytując