cfa napisał(a):

|
A czy ktoś sobie coś obiecywał po Błaszczykowskim który przychodził bodajże z 3 czy 4 ligi ? Zawsze jest jakaś niewiadoma. Ale warto czasami ryzykować. Do tego bracia Mak i ktoś z doświadczeniem ekstraklasowym i może być dobrze.
|
Błaszczykowski nie kosztował 400 tys. euro, tylko z tego co kojarzę chyba 60 tys. zł lub euro (dawno to już było, ciężko to wszystko spamiętać).