Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
3996
08.12.2011, 21:01
Wisła - Polonia 3-1 (1-0)
kład : Pareiko - Lamey , Jovanovic , Diaz , Paljić - Wilk , Nunez - Małecki , Garguła , Iliev - Genkov
Bramki :Biton, Genkov ,Melikson
Zmiany: Melikson, Biton, Boguski
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi