Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 08.12.2011, 21:01
Wisła - Polonia 3-1 (1-0)

kład : Pareiko - Lamey , Jovanovic , Diaz , Paljić - Wilk , Nunez - Małecki , Garguła , Iliev - Genkov

Bramki :Biton, Genkov ,Melikson

Zmiany: Melikson, Biton, Boguski
...::: ZyBi :::...
Odpowiedz cytując