Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
next2
Member
Od: 11.2010
Offline
#
5
08.12.2011, 20:24
Wisła : Polonia 2:1(1:0)
skład: Pareiko - Lamey Jovanovic Diaz Paljic - Małecki Nunez Wilk Jirsak Iliew - Biton
zmiany: Melikson Garguła Boguski
bramki: Iliew Biton
next2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do next2
Znajdź inne posty napisane przez next2