Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52382
Stary 08.12.2011, 20:01
http://www.poloniabytom.com.pl/aktualnosci.php?a=7970

To jeszcze nie koniec na temat Swierczoka. Polonia Bytom dementuje.

Klub Sportowy "Polonia" Bytom pragnie zdementować informację o sfinalizowaniu transferu Jakuba Świerczoka, która ukazała się dzisiaj na portalu futbolnews.pl.

- Nieprawdziwą jest informacja, jakoby Wisła Kraków ustaliła z Polonią Bytom warunki transferu Jakuba Świerczoka, na podanych w treści artykułu zasadach. Jakub Świerczok jest nadal zawodnikiem Polonii Bytom. Klub prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie transferu zawodnika, w tym między innymi z Wisłą Kraków, jednak propozycja krakowskiego Klubu daleka jest od spekulacji przedstawianych w mediach - dodaje rzecznik prasowy Polonii Bytom Marek Pieniążek.
Odpowiedz cytując