Kulawik88 napisał(a):

Pytanie tylko czy rzeczywiście jest wart 400 tysięcy euro? Pytam bo go nie widziałem w akcji 12 bramek na zapleczu ekstraklasy w jednej rundzie, wynik obiecujący, ale jest pewną niewiadomą czy utrzyma dyspozycje, rozwinię się tak jakbyśmy tego sobie oczekiwali.
|
A czy ktoś sobie coś obiecywał po Błaszczykowskim który przychodził bodajże z 3 czy 4 ligi ? Zawsze jest jakaś niewiadoma. Ale warto czasami ryzykować. Do tego bracia Mak i ktoś z doświadczeniem ekstraklasowym i może być dobrze.