|
dla mnie priorytetem powinien byc wykup Bitona!
on pokazal ze potrafi strzelac gole w lidze, jak i w Europie, jeszcze jeden sezon dobry w Europie Bitona i mozna na nim zarobic dobra kase
a Swierczok to duza niewiadoma, nigdy nie gral na poziomie ekstraklasy
|