Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
3990
08.12.2011, 19:22
Wisła - Polonia
2-1 (0-1)
Skład:
Pareiko - Lamey , Jovanovic , Diaz , Paljić - Wilk , Nunez - Małecki , Garguła , Iliev - Biton
Zmiany
: Genkov, Melikson, Boguski
Bramki :
Biton, Małecki
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido