|
dokładnie, jak na taki klub jak Wisła dwóch solidnych napastników to wystarczająca ilość. Zakładając że będziemy grać jednym napastnikiem do końca sezonu, to raczej bardziej skupiłbym się na sprowadzeniu szybkich, kreatywnych skrzydłowych po jednym na każdą pozycję, bo oni tak na prawdę robią największe spustoszenie w szeregach rywala, w systemie 4-5-1, a taki Genkov dobrze absorbuje uwagę obrońców przeciwnika i robi miejsce dla skrzydłowych... w starciu z mocniejszymi rywalami zawodnik jak znalazł, natomiast gdy rywalizujemy z potencjalnie słabszym przeciwnikiem to ktoś taki pazerny na bramki jak Biton czy Świerczok (zakładając że przyjdzie) stanowiłby ciekawą alternatywę wzmacniając siłę rażenia... ale mówię grając systemem z jednym napastnikiem to skrzydłowi jednak odgrywają kluczową rolę i na tych pozycjach upatrywałbym wzmocnień, bo Iliev może grać 30 minut na wysokim poziomie, a Kirm to nieporozumienie...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|