|
W Wiśle w kadrze pierwszego zespołu powinno być 3 napastników nawet jeśli w 11 gramy jednym . Zakładam ,że chcemy regularnie grywać w europejskich pucharach i to nie tylko jesienią więc będziemy rozgrywali mecze co 3 dni a wtedy jakaś rotacja jest konieczna , zawsze też trzeba mieć jakiegoś napastnika na ławce w roli jokera a przecież również zdarzają się kontuzje . Mieliśmy w tej rundzie taką sytuację , że Genkov złapał kontuzję i dla Dudu nie było żadnej alternatywy przez co musiał grać co 3 dni ciężkie mecze nawet z drobnymi urazami a obecność 3 napastnika ten problem by rozwiązała chodzi mi oczywiście o wysuniętych napastników ponieważ wystawianie skrzydłowego na pozycji najbardziej wysuniętego napastnika to loteria - całkowicie różne zachowania , gra , nawyki i w krótką chwilę nie da się przekwalifikować skrzydłowego na 9 z dobrym skutkiem przynajmniej wg mnie .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 08.12.2011 o godz. 19:04.
|