grzesiek632 napisał(a):

Jeśli kupimy tego Świerczoka za te 400 tys euro to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić sytuację że wykupimy Bitona..
Wydaje się że 3 napastników ( w miarę dobrych! ) to jest za dużo jak na Wisłę.
|
Swierczok przyjdzie od nowego sezonu a Biton odejdzie to zostaniemy z dwoma napastnikami