|
Wiecie co - przy całej sympatii dla Boguskiego - ani On ani Kirm nie powinni być w meczowej osiemnastce. Przecież mecz z Widzewem w wykonaniu Boguskiego to była prawdziwa rozpacz.
To co prezentują obaj wymienieni piłkarze powinno wystarczyć trenerom by odesłać ich do ME a w dłuższej perspektywie pozbyć się z klubu.
|