Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#459
Stary 08.12.2011, 18:22
Wiecie co - przy całej sympatii dla Boguskiego - ani On ani Kirm nie powinni być w meczowej osiemnastce. Przecież mecz z Widzewem w wykonaniu Boguskiego to była prawdziwa rozpacz.

To co prezentują obaj wymienieni piłkarze powinno wystarczyć trenerom by odesłać ich do ME a w dłuższej perspektywie pozbyć się z klubu.
Odpowiedz cytując