Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52371
Stary 08.12.2011, 18:22
ja bym zrobił inaczej, owszem ściągnął bym go do nas ale tez bym go wypożyczył żeby nie grzał ławy u nas tylko próbował jak smakuje Ekstraklasa w troche słabszym klubie (np. Ruch, Górnik)
Odpowiedz cytując