Aniołek_Wisła napisał(a):

|
Witam . Chciałbym sie wybrac na jakis mecz reprezentacji , najlepiej W Warszawie , ale podobno do tego potrzebna jest karta kibica reprezentacji ... a wiec wie ktos jak ja wyrobic, ile kosztuje, ile czeka sie na wyrobienie i ogolnie takie rzeczy ... z gory dzieki za odp.
|
32zł czeka się do mies
Bilet mozna nabyć i bez przynajmniej do tej pory można było.!