Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24501
Stary 08.12.2011, 18:21
Aniołek_Wisła napisał(a):Wyświetl post
Witam . Chciałbym sie wybrac na jakis mecz reprezentacji , najlepiej W Warszawie , ale podobno do tego potrzebna jest karta kibica reprezentacji ... a wiec wie ktos jak ja wyrobic, ile kosztuje, ile czeka sie na wyrobienie i ogolnie takie rzeczy ... z gory dzieki za odp.
32zł czeka się do mies
Bilet mozna nabyć i bez przynajmniej do tej pory można było.!
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)

ARMIA

BIAŁEJ
GWIAZDY
Odpowiedz cytując