szprotson napisał(a):

Boguski wykorzystał karnego dając "nadzieję" ze Śląskiem. 
nie wiem czy był wskazany od początku czy nie, ale sie nie posrał bo jest po kontuzji i dzwignął ciężar wykonywania tej psychicznie ciężkiej jedenastki.
Ja wiem ze Kirm w destrukcji "niby" prezentuje sie lepiej, ale to co wyprawia w tym sezonie jest naprawde nie do wiary.
|
I to po profesorsku. Trzymanie go na ławie przy formie Kirma to sabotaż. Choćby dlatego nie żal mi Maaskanta. A pitolenie że kontuzjogenny? Kręci drewnianych to go kopią.