Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6094
Stary 08.12.2011, 17:39
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
pany pomocy!! wywalilo mi prąd zaraz po zapisie gry a teraz chce wczytać i tutaj lekki problem sie pojawia bo mam jeden zapis i pisze ze zapisana gra nie została wczytana!! ;/ co mam zrobic!? ;/ 2 sezony w morde strzelił? ;/
najprawdopodobniej save poszedł się huśtać... przykro :< a powiedzcie... a Wy jak gracie w 1 sezonie w Wiśle to robicie rewolucję w kadrze czy gracie tym co macie ? ja np tylko dokupiłem Atoubę i Andrade z wolnego transferu i jadę tym co mam, kontakt z czołówką jest + do tego 5 miejsce jak na moje próby z tym FM to sukces aha... czy ktoś z was ma w drużynie Karadzhova ? Tego bułgarskiego GK który był kiedyś w rzeczywistości na naszym celowniku ? Do mnie dojdzie dopiero 1 stycznia
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując