*Michael* napisał(a):

|
pany pomocy!! wywalilo mi prąd zaraz po zapisie gry a teraz chce wczytać i tutaj lekki problem sie pojawia bo mam jeden zapis i pisze ze zapisana gra nie została wczytana!! ;/ co mam zrobic!? ;/ 2 sezony w morde strzelił? ;/
|
najprawdopodobniej save poszedł się huśtać... przykro :< a powiedzcie... a Wy jak gracie w 1 sezonie w Wiśle to robicie rewolucję w kadrze czy gracie tym co macie ? ja np tylko dokupiłem Atoubę i Andrade z wolnego transferu i jadę tym co mam, kontakt z czołówką jest + do tego 5 miejsce jak na moje próby z tym FM to sukces

aha... czy ktoś z was ma w drużynie Karadzhova ? Tego bułgarskiego GK który był kiedyś w rzeczywistości na naszym celowniku ? Do mnie dojdzie dopiero 1 stycznia
